Jdi na obsah Jdi na menu
 


Break dance:

Break dance je akrobatický Hip Hopový tanec. Základními prvky tohoto tanečního stylu jsou Toprock, Uprock, Footwork, Power moves a Freeze. V počátcích breakingu tanečníci používali zejména Toprock, Uprock a Footwork. Zvláště Uprock byl a je dodnes velmi oblíbený pro svůj původ v bojových uměních. Postupem času však začaly převládat Power moves(točení), které jsou fyzicky náročnější, ale zato velice efektní. Také Footworky jsou dnes již daleko propracovanější a rychlejší než dříve a velmi oblíbené jsou Freeze. Poslední dobou se začínají využívat prvky z Brazilské bojové techniky zvané Capoeira a to především právě Freeze a některé velmi efektní akrobatické skoky. K Break Dance se tedy dá jen říci, že to, co jste dříve považovali za nemožné, je u tohoto tance naprosto běžné a člověk jenom kroutí hlavou při pohledu na taneční kousky, které b-boys s chutí předvádějí na tanečních parketech po celém světě.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

For instance of Blood Influence

(AFoulunseSousy, 30. 7. 2018 13:05)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-pas-cher-maroc/

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

(Albertlum, 7. 6. 2018 19:15)

The men's prostate is the central part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient for the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related problem in men younger than 55 years. Infections in the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of forms of prostate infection. It is due to bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition connected with a particular defect inside gland and the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be a result of trauma on the urinary tract or by infections originating from other regions of the body. A patient may go through testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal with the prostate defect then the employment antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper diet is important. These are some of the actions you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and it'll also maintain the urinary track clean.

2. Some studies advise that a couple of ejaculations per week will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak moderately. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef per week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most important measure to consider to be sure a normal prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you should select prostate examination at least one time a year.

Recommendations: how to promote your breakdance-robotika.estranky.cz

(LatonyaJor, 28. 3. 2018 16:23)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

hip-hop

(mrkev1, 4. 11. 2006 13:03)

hip-hop je lepší o hodně lepší než ten debilní break dance hip-hop je lepší!!!

je to super

(katakomby, 9. 10. 2013 19:38)

já umím to to točení na koleně a kafomlejnek

Re: hip-hop

(id, 17. 1. 2014 12:55)

di do prdele break je in

Re: hip-hop

(amateur B-boy, 8. 12. 2014 0:42)

a ty jsi dobrý magor break dance je hip hopový tanec chápeš hip hopový tutíž hip hop nemůže být lepší když toto je hip hop :)

Něco o breakdance :D

(NestyCZ, 19. 5. 2014 17:13)

Ahojte všichni já začínám dělat breakdance jen tak sem se koukl na wideo a nějak mě to chytili tak by se chtěl naučit abych byl nějak asi střední urovni možná i te nejvyšší :D děkuji ahojte ;)

:D

(Daniel, 17. 3. 2014 18:48)

chtěl by sem se naučit tancovat podle breakout. film je to dobrý hledam kdo by stim pomohl

igjsdunghkjsd

(-----------, 3. 12. 2013 15:26)

Ahojte jsem z Prahy a mám 14. Já se učím break od osmi let a teď mi to jde velmi dobře. Jde o to že vi tu píšete blbosti jen a jen proto že nechcete být tý co nevědí break.

jsem v havviřově

(kača, 24. 2. 2012 15:29)

ahoj bydlím v havířově a taky chodím tam do asterixu u magistratu ale chtěla bych chodit nekam jínam ale nevím kam tak mi dyž tak na piš te na fb nebo e-mail♥♥♥♥
muj fb:katka hodslavska
email:kacenahodslavska112@email.cz

.....

(Kuba, 21. 6. 2013 16:11)

Tak pod Do beatup.cz nebo do centrumfénix.cz

;))

(B-boy Profice , 13. 3. 2013 12:22)

Čus sem Bboy profice break dělám už 7 let a nestěžuju si je to luxus ! ;)) doporučuju všem co mají rádi pohyb nejvíc se vyžívám v power ;)) :D

Chodim

(JACoB, 13. 6. 2011 11:18)

Čus já chodim na break v Rokycanech je to tam best...Trénuje nás mistr česka a Slovenska jeho skupina je TB- torzo breakers v září už budu v jeho crew....Jestli chcete vědět něco víc o torzo koukněte na ¨taneční škola torzo¨...

Re: Chodim

(filip, 4. 2. 2013 14:00)

já ho znam já tam taky budu trenovat na táboře a pak mě možná veme do skupiny :-D

BREAKDANCE

(Soffie, 16. 3. 2012 21:16)

ahoj ráda bych začala s breakdance ale moc mi to nejde jako jo to jde jen ty stojky my moc nejde se udrzet je mi 12 nemam si chvili pockat?

Re: BREAKDANCE

(filip, 4. 2. 2013 13:59)

nemusíš čekat mě to taky nešlo a postupňe jsem se učil stojku a jiní triky a to brejkuju asi od druhé trídy až do 8 a ještě pořád a dělam to 7 let

twl

(supr bay!, 24. 2. 2012 15:34)

vijste lamy chodím už 5 let na break dance a to jsem holka a hodně toho umím tak mi napište na fb kdyby něco
fb:katka hodslavska

Re: twl

(tvl učim, 31. 7. 2012 20:00)

čus katko jemy 12 a začal sem se učit break jdemi stat na 1 ruce 5 second a jinak my to moc nejde porat jak mam začit

Pre Soffiu

(Sofia, 24. 3. 2012 23:44)

Jeden chlapec od nás má 7 rokov a tancuje break, robí si stojky na hlave, na rukách a je OK :D Ak chceš tancovať, tak na veku nezáleží ;) .. ak ti niečo nejde, je to signál, že musíš trénovať, nie, že sa máš vyhovárať na svoj vek :)


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »